Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Eylül 2022, 14:15   #1
anlatilmaz
anlatilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yolun sonu göründü

Merhaba arkadaşlar.irc bundan 20 sene önce user sayısı. 35bin 40.000 arasındaydı. Şimdi bakıyorum da büyük sitelerin eski siteleri 1000 kişiyi gören zaten site havalara uçuyor. Maalesef irc kurumsal bir kimliğe sahip olamadı sosyal medya neredeyse hiç yok sosyal medya kullanıcılarını kendi bünyesinde barındıramadı daha doğrusu çekemedi. Şimdi bakıyorum Google'da gelecek yeni kişilerin derdinde reklam vererek geleceklerini bekleyen büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Yeni yeni açılan sitelere bakıyorum çok çok iyiler radyoları sayfa yapıları ama gel gelelim geyik muhabbetinin dışında başka bir şey yok. Hiçbir şekilde fikir özgürlüğü yok hoş geldin beş gittin başka da bir şey yok. Allah aşkına böyle bir site gelisirmi) oyun botları koymakla site gelişmez site sohbet edersen gelişir maalesef bunu site sahipleri anlamıyor anlamamakta da direniyor fikir özgürlüğü vermediniz hiçbir kurum gelişemez Google'a reklam verir durursunuz sosyal medyaya hakim olamazsanız hiçbir şekilde gelişmeniz mümkün değil yerinize Sayar durursunuz ve binlerce site bu şekilde kapandı ve kapanacaktır site sahiplerinin kurumsal biçimde örgütlenmesi şart. Yoksa daha çok Google'a zengin edersiniz. Yeni açılan sitelerin şimdiden kendileri toparlaması fikir özgürlüğünün olduğu odalara açılması en önemlisi oyun botu dışında sosyal medyaya hakim olması gerekiyor.irc bu şekilde giderse yolun sonu görünüyor..