Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Eylül 2022, 10:22   #23
Ece
Ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ASMAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Wilcat emegine sağlik
Lafazan.net ailesi basta sanalda ilk tanidigim insan iyi ki tanidim dedigim degerli varlik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] onun en buyuk destekçisi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve emegi gecen tüm aile fertlerine basarilar diliyorum ailede bana yer verdikleri icin tesekkur ederim bu tur ortamlari bulmak zordur KULLR BOZMASIN muhabbetiniz ve sevginiz daim olsun insallah
Amin..
Sanalin kaybettirdigi zamana es degerde kazandirdigi guzel insanlar varya :) iste sen onlardansin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim.
Iyiki varsin :)
Alıntı:
Nutella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sunum gerçekten harika ve kusursuz olmuş, ellerine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ablacım.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] başarılarınız daim, yolunuz her zaman açık olsun.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanimcim cok tesekkur ederiz :)
Alıntı:
Malefiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık.
Başarılarınız daim Olsun.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cok tesekkurler :)

https://megaresim.com/upload/fe06aa64.gif