Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ağustos 2022, 13:12   #30
GuPSe
Emektar
GuPSe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Minyonita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bütün bu oluşan olguların tek sorumlusu domuzlarsa hatta şöyle izah edeyim
Domuz içerikli iğneler ise yediğimiz bir çok üründe içeriğinde yazmasada aslında domuz yağı katkısı olan bir çok yiyecek var en basiti diş fırçalarının fırçaları domuz kılından üretiliyor plastik olanlar da var ama bilindik markaların çoğu bu şekilde..
Ve bu ürünleri siz de kullanıyor olabilirsiniz kullanmıyorum derseniz orada bir gülerim açıkcası .))
Tüm bunlara rağmen genlerinizden çif cinsiyetli bir bebek doğsa mevzuyu domuzlara mı yıkarsınız? Yoksa ülkede domuz çiftliğini serbest kılan ve bazı kasaplarda veya şarküterilerde domuz eti satan üreticilere mi? Ya da din olarak yasaklanmış bir etin piyasaya sürülmesine avlanmasına izin veren devlete mi? Kimde suç? Yeni doğan çift cinsiyetli bebekte mi suç?
İnanın şu an müthiş bir IQ düşüşü yaşadım ve konuyu uzatma gereği duyamayacağım .))) keyifli forumlar..

Konuyu ne de guzel saptirmissiniz yuksek Iq nuzla hayatinizda basarilar diliyorum.ben zaten konuyu uzatmamak adına size arastirma yapmanizi önermistim.

İceriği temiz ürünler kullanmaya calisiyorum bunuda dipnot geceyim bu konuda yanlis kisiye denk geldiniz kücük hanım.) Keyifli forumlar saygılarımla..