Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2022, 06:45   #2
Mix
Mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi kendim fikrime göre hepsini açıklayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;

İlk resimde eğlenceli baba çocuklarını ara-sıra sevindirmek için Fast Food sürprizi yapar, maalesef tembel anne her gün çocuklarına yemek yapmayı üşendiği için Fast Food verir çocuklarına.

-

2. Resimde İlgili Baba çocuğuna diyordur kızım derslerine iyi bak, dikkat et kendine ve ya diyordur kızım gel okula götüreyim seni. Maalesef çalışan anne diyordur kız okuldan geri döndüğünde yemeğin mutfakta olacaktı yersin, sizin için ara kazanıyorum değerini bilin demiştir kesin.

-

3. Resimde baba çocuğuna diyordur evladım ürünlerden hangisini alsak acaba, hangisini istersin sen seç ben yardımcı olurum sana. Anne diyordur bakalım çocuk hangi ürün indirimli, bunu almayalım pahalı ucuzunu alalım diyordur.

-

4. Resimde baba çocuğuna masal ve ya şarkı söyleyerek çocuğu salliyordur, anne ise sıradan bir şey demeden salliyordur.

-

5. Resimde ideal baba telefona ara sıra bakar çocuğu ile zaman gecirmeye dener, telefona da haritaya bakmak için almıştır eline. Anne ise sosyal medyada, WhatsAppda arkadaşları ile konuşuyordur.

Benim fikirlerim bunlar.