Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2022, 14:40   #10
Reyhan
Cumhuriyet Kadını
Reyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
CanımdanCansın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık
Alıntı:
koray39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok Güzel bir Röportaj olmuş emeğinize sağlık
Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okuduğum kadarı ile @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bir çok alanda tecrübesi olan bir arkadaşımız. Güzel ve çok keyifli bir Röportaj olmuş.
Başarılarınız daim olsun.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ediyorum güzelim. Çok güzel sorulardı. Emeğine Yüreğine Sağlık
Alıntı:
AyKuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Akıcı,keyifli ve anlaşılır bir röportaj olmuş.Sizin de emeğinize sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Başarılarınız daim olsun her alanda.
Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel sorulariyla dolu dolu cevaplariyla, güzel ve akici bi röportaj olmus.
emegine saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basarilariniz daim olsun
Alıntı:
Paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık.
Komple okumadım Umut'u tanıyorum zaten keşke daha çok bilmediğimiz taraflardan sorular olsaydı. :)
Alıntı:
Saruhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] patron emeğine sağlık güzel röportaj olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımıza başarılar dilerim
Alıntı:
WildCat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emeginize saglik guzel ve akici bir roportaj olmus begenerek okudum
basarilarinizin devamini diliyorum beyefendi
reyhan cim emegine saglik canim
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz, keyifle

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu röportajı yapmadan önce Feragat'ın eski röportajları da dahil yaklaşık 15 coder röportajı okudum. Bizim forumda bulunan neredeyse tüm coderlere de hatam olmasin diye mesaj attim ne sorabilirim diye teyit edeceklerdir. Coderlikle alakalı farklı sorular sormaya çaliştim, yani bir çok soru herhangi bir yerde yok. Coder röportajı olduğu için farklı alan ne sorulabilirdi bilemiyorum. Yine de teşekkür ederim görüşlerinizden dolayi

per aspera ad astra ✨