Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Nisan 2020, 20:35   #22
Loverman
Loverman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgili günlük;

burada hava çok sıcak. ne de sıkıldım bugün! yazı seviyorum. ama sonbaharı iple çekiyorum. bazen insan fazla mı düşünüyor dersin? düşünmek yazmaktan daha kolay. kelimeleri filtreden geçirip yazmak bazen zor geliyor insana. hayatın ağırlığını çözemiyorum. çok mu hafif çok mu ağır? yaşadıklarına göre mi değişiyor hayatın ağırlığı? soruları sormak kolay ama cevaplarını bulmak zor günlük.

insan kendini açabildiği bir şeye, sadece bir kağıt sayfası bile olsa bağlanabiliyor. ne de önemli kendin olabilmek! günlükler tarihi olayları içermeli, yaşanan tarihten ipuçları vermeli derler. ben sadece kendi tarihimi yazıyorum galiba. benim savaşlarımın, benim zaferlerimin tarihini. IRC rehberi adı altında yazdığım ilk günlük parçası bu.

bu kadar çok insanın yazdığım cümleleri okuyabilme ihtimali cezbedici. sonlara yaklaşmanın yarattığı his mükemmel. buruk bir tamamlanmışlık ve geri de bırakılan bir sayfa daha. hoşçakal.

velhasıl, yazmak güzel şey!

bende dahil bilmiyorum aga ne zaman başladı, ne zaman bitti.. / neyi ne kadar sevdiysem, o kadarı gitti.