Konu: Sim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2022, 00:18   #123
Sim
civciv~🐥
Sim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Reyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canim dostum,
Birlikte diziler, filmler izlediğimiz, kafanı bin kez şişirdiğim, birlikte dil öğrendiğimiz, hayallerimizin gerçek olacağı nice nice yıllarımız olsun birlikte. Seviliyosun, düğününde çiçeği ben kapacağım
canim bence senin dügününde ayakkabina ben adimi yazacagim seviliyosun:*

Alıntı:
AyKuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kelimeler yetmez o güzel civciv masumiyetindeki yüreğini anlatmaya. Güzel dost iyiki var.)
tesekkür ederim kardesim, sen de iyi ki varsin.

Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dendiği zaman ilk önce bana verdiğin öğüt gelir hep. (Ada geriye bakma çok başarılısın, ileriye bak dahada başarılı olacaksın) Demiştin. Bazen bir adım atarken o attığın ses kulaklarımda çınlar ve yüzümde gülümse olur :)
Bana verdiğin tüm tavsiyeler ve destekler için çok teşekkür ediyorum güzellik. Kalbin kadar hayatında herseyinin çok güzel olmasını diliyorum bitanem.

Seni çok seviyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] :)
ah Ada cim. cok sey yazardim da kisa keseyim. sende cok seviliyosun kalbi güzelim

Alıntı:
INFLaMeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
en sonunda admin paneline girip @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nin nicklerini degistiricem yav karistiyorum bu ikisini :)
5€ verirsen ben degisiveririm DD

Alıntı:
yeSa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumda tanıdığım ilk hatun olduğu için, ilk senin sözlüğüne yazmak istiyorum asla kıramayacagim biri onun sayesinde bıraktığım forumculuga geri başladım, tabi bu forum sayesinde de, ama en çok senin sayende
Çok tatlı biri ya sohbeti kendisi, tanıdıkça daha çok seviyorum, forumda büyük emeği olan, yöneticiliginin hakkını veren, samimi, içten, sevimli, sempatik, yardımsever, datluşşş her şeyin en iyisini hakkediyor. Bir sorun olduğunda yada canını sıkacak bir şey olduğunu görünce hemen yazan, arkadaşlarına sevdiklerine değer veren biri, her zaman her konuda yardımcı olan , yardım ederkende üstü kapalı yardım etmez, bazen anlamadığım bir şey olduğunda yazıyorum gerekiyorsa ekran görüntüleri ile çok datluş anlatır :$
Her şeyin en iyisini hakkediyorsun canım, en güzeli, en iyisi senin olsun her zaman seviliyorsun çokça
yeSa cim ama ben seni yerimmm duygulandim okuyunca isirivercem yanaklarini
canim benim duygularimiz karsilikli kesinlikle.
tanidikca daha cok sevdigim ve samimiyetine gercekten inandigim birisin. ne olursa olsun asla kötü düsünmeyen, ve kimseyi kirmamaya calisan kalbi güzel insan
iyi ki geldin, iyi ki bizimlesin.

Hope. . . ✨