Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2022, 18:53   #184
oMeN
✰ ÖzeL..
oMeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
DarkLord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sıralamanın bi önemi yoksa yeni acılan sunucuları neden sona eklemiyorda ilk 5 ekliyorsunuz hocam o zaman ? Yaptınız açıklama sizce mantıklımı ? O zaman ekleyin sona kendini gösteren göstersin görelim hep beraber. Bi anlamı yoksa sıralama niye var bu forumda ?

'' Şurayı anlamadım yanlız ? kim kimi davet edip admin eklemiş ? de sıralaması değişmiş sırf admin diye ? ''

Burdan bakınca öyle durmuyor hocam kusura bakma benim ne demek istediğimi sende anladın bu konuyu okuyanlarda çok iyi anladı.

'' o bölüm için istatiksel olarak bir çalışmamız vardır. ''

Şu dediğiniz de saçmalık paylaşım yapmayan sunucuyu yok sayacaksınız doğrumu anlıyorum ? Şimdi A sunucusu 2020 yılında üye olmuştur foruma, sunucusundan kimse foruma giremiyordur bu adam kendi başına yaplaşım yapıyordur bunu örnek veriyorum. Başka B sunucusunda 10 kullanıcısı ile üye olan bir sunucunun paylaşımı aynı olurmu ? böyle mantık mı olur ?

Biz sunucu olarak forumdan çekilmek istersek nereye veya kime baş vuracaz hocam bilgi verirmisiniz bekliyorum teşekkür ederim cevap için kolay gelsin.

Yarın müsait bi anımda mekana gelip konuşuruz, Sıkıntı yapmayın

Edep; aklın Tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, Aklı kadar şerefli, Şerefi kadar Kıymetlidir. Massive..

~ E & B ~