Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2020, 22:42   #22
She
✰ ÖzeL..
She - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KartaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel röportaj olmuş ellerine sağlık.
Teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alıntı:
Not Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@She , emeğine sağlık güzel Röportaj olmuş keyifle okudum ..
Teşekkür ederim ;b6

Alıntı:
PLuToN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel olmuş elinize sağlık
Teşekkür ederim

Alıntı:
Allecra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederiz röportaj için her ikinize de :o
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cım teşekkür ederiz ;b6

Alıntı:
KıRıK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir söyleşi olmuş. iki tarafında emeğine sağlık.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ederim

Alıntı:
IRCStaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine Sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Harika Bir Röportaj Olmuş :cici:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hem Real Hemde Sanal Hayatınızda Başarılarınız Daim Olmasını Dilerim..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ederim.

Alıntı:
Selma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] üstadı daha yakından tanımış olduk.
doğal, samimi, :)
sizlere başarılar dilerim..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ederim ;b6

Alıntı:
Mara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Röportaj için emeğinize sağlık. Ben şahsım adına Burak'ı tanıdığım için çok mutluyum, irc/d için şahsına münhasır elit bir kişilik bu alanda başarılı ve öngörülü. Başarılarının daimi olmasını dilerim canım benim :)
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ediyorum :)

Alıntı:
Furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Röportajı yapan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime samimi içten cevapları için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dostuma ve Röportajın sonunda hiç bir zorunlulukları olmadan Muhabbet.org için fikirlerini söyleyen değerli sunucu sahiplerine şahsım adına teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. inşAllah Başarı her zaman seninle olur @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ederim.

Alıntı:
tugbu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emegine saglik canimm harika bir roportaj olmuş ;pup1
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cum teşekkür ederim.

~ E & B ~