Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2020, 11:15   #18
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Berru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle hayırlı olsun kelebeğim :cici:
Gelsin sorular
1_ Forumumuzdaki nickinin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsun_?
2_ Zamanının ne kadarını forumda geçiriyorsun?
3_ Etkilendiğin ve örnek aldığın tarihten günümüzde yaşayan veya ailenden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?
4_ Geleceğe yönelik hayallerin ve planların nelerdir_?
5_ Forumumuzda en çok dikkatini çeken seni en çok etkileyen isimler kimler_?
6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?
7_ En sevdiğin yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?
8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir_?
9_ Forumda en çok vakit geçirdiğin bölüm hangisidir_?
10_ Hayatında olmazsa olmaz dediklerin nelerdir..._?
hoşbuldum bebegim :*
1. Kraliçe demek , ispanyolca bir kelime. Anlamını sevdim sonra bir baktım yakışır mı yakıştı aldım ve benim oldu.🤣
2.Günde en az 3 saat sizlerleyim .
3.Ailemde örnek aldığım kişi yok ama düşünceleri hayata bakış acisi ve kalbi ile teyzem bazı olaylarda bana çok yardımcı olmuştur teyzem diyebilirim.
4.Gelecekte ilk hayalim kuzey ışıklarına gitmek neden bilmiyorum orası benim ruhuma ait bir yer gibi hissediyorum.Planlarim arasında kanada eğitim hayatımi tamamlamak istiyorum ki yapicam ve sosyal yardım kuruluşlarına bağış başka bir hayalim.Bide kardeşimin en büyük hayalini gerçekleştirmek de başka bir hayalim.Bitmez...
5.Dikkatimi çeken yazarlarimiz genelde onlarda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kalemleri çok güzeller . Forumda adaleti sağladığı için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve eşsiz yetenekleri ile @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .
6.Pisman olmadım hiç ama yanlış insanlara güvendiğim için keşke dedim bazen.
7.Yaşar kemal , Tomris Uyar , Victor Hugo , Adam Fawer , Jose Saramoga daha var bunlar örnekleri. ♥️ Benim tarzım Latin müzik hiphop türkü ve slow parçalardır.Listeyi atarım bı ara berru nfjdj
8.Ah ah dağcılık.
9.Forum oyunları.
10.Hayatimda olmazsa olmazim kardeşimdir hassas noktamdir.Saygi sadakat ve dürüstlük benim için vazgeçilmez özelliklerdir.Siir defterime ufak şiirler yazmakta sanırım artık vazgeçilmezim oldu.Yemek yemekten ve uyumaktanda asla vazgeçmem 🤣

“Size kafamda bir hüküm giydirmedim bayım. çünkü benim kafamda cezanız idamdı. ama sizden kafamda dahi öldüremeyecek kadar nefret ediyordum. Çünkü ölüler kokardı ve zihnimde ölünüzün kokusunu dahi istemiyorum...”