Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ocak 2022, 14:59   #36
Güz
» en güzel hikaye`m «
Güz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

forum yönetiminin kendisini yaptığı işine ait hissettiği ve aile olarak bulunduğu ortamı sahiplendiği, üye sorunlarını hassasiyetle, sevinçleri ise aynı heyecanla paylaşabildiğini görerek kalıcı olmuştum burada ve zaman içinde; samimiyet, içtenlik, şeffaflık, her düşünceye saygı ilkesinin önemsendigini görmek ziyadesiyle de mutlu etmişti.

aynı düşünceler ışığında olunmasa, aynı fikirde ortak bir noktada buluşulmasa bile ötekileştirmeyen, en iyinin değil en huzurlu ortam olma yolunda sıfır hata ile ilerlemek için gayret gösterilen, teknolojiyi sonuna kadar kullanarak tüm yenilikleriyle göz ve gönül dolduran, ircrehberi`nde birlikte güzel olduklarının bilincinde olan üye/insanlarla bir arada olmak çok keyifli ve hoş benim için. ​

her zaman ayrıcalıklı ve ilerlemeyi hak eden huzur dolu bir forum olacağına şüphem yok, bunu en başından beri söylemişliğim vardı zaten. halen de söylüyorum. forum sahibinin şahsında foruma emeği geçen herkesi tek tek kutluyorum.​

umuyorum ki başarılarınıza tanıklık etmeye vaktim olur. mutlu seneleriniz olsun temennilerimi kabul buyurunuz lütfen.​

anlayışı olan beni anlayışlı,
aptal olan ise aptal bulur. bence her ikisi de haklıdır.