Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Aralık 2021, 23:16   #30
Reyhan
Cumhuriyet Kadını
Reyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle sohbet tadında güzel bir röportaj olmuş eline sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Ve tabiki hosting firması olarak baya meşakkatli bir iş içindesiniz. Bu yolda size başarılar diliyorum, röportaj içinde teşekkür ederiz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
ZeyNa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık canım, harika bir röportaj olmuş

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] röportaj için teşekkür ederiz :)
Ekipçe başarılarınız daim olsun, çok daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle kardeşim benim.
Alıntı:
dEathLeSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başarılar gardaş.
Alıntı:
Pınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinee sağlık keyifli bir röportaj olmuş
Alıntı:
IkRa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir röportaj olmuş..Emeğinize sağlık..
Alıntı:
IneGoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel konuşma olmuş kardeşim basarilar dilerim
Emegine sağlık güzel ropertaj olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli dostum güzel düşüncelerin ve desteğin için teşekkür ederim, Baştan sona keyifle okudum ikinizinde yüreğine ve emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & [MENTION=304] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
BLueMooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Röportaj çok başarılı olmuş, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kıymetli bilgiler vermiş. Emekleri için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'i kutlarım.
Alıntı:
Türkü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'm ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel bir röportaj olmuş
Başarılarınızın Devamını Diliyorum.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz ; keyifle

bazen insanlar iyilesmek istemez.
cünkü ,
icindeki acı sevdiklerinin son hatirasidir..

per aspera ad astra ✨