Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Nisan 2020, 12:41   #91
oMeN
✰ ÖzeL..
oMeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle yarışmaya katılım gösteren / göstermeye devam eden tüm arkadaşlara tşk ederim, yarışma içerisinde Var olan adaylarada canı gönülden Başarılar dilerim. Bi Hususa dikkat çekmek istiyorum, Dj yarışması bundan sonra her ay tekrarlanacak bir yarışma olarak başlatıldı; Nasıl ki Ayın yıldız üyesi yarışmamız düzenli olarak devam ediyorsa Ayın Dj yıldızıda bundan böyle devam edecek ve benzeri yarışma çalışmalarımızda planlarımız arasında yer almaktadır. ilerleyen günlerde o yarışmaların startını kendi kategorilerinde vereceğiz. Çok sorulan bi Soru vardı neden anket değilde bu şekilde sundunuz diye hemen onuda izah edeyim Anketli yapsaydık örnek veriyorum bazı sunucularda 5 Dj arkadaş var Hangisine oy verilecek? Forumun zaten ALLAH a çok şükür büyük bi Dj potansiyeli var hem bu karışıklığı ortadan kaldırdık hemde yarışmayı daha ileri bi boyuta getirdik anketsiz. Bir diğer soru ise sunuculardan gelip kayıt olup oy kullananlardan yana bi kafa karışıklığı söz konusu; Forumların bu ve benzeri yarışmaları sunma amacı Hem yeni üye kazanmak Hem katılımı yüksek tutmak hemde yarışmayı hareketlendirmek. Yani sunuculardan gelip kendi DJ arkadaşına oy kullanmada herhangi bi sorun yok ayrıca yeni kayıtlı kullanıcılarımız yarın başka bir yarışma söz konusu olduğunda tekrar gelip oy kullanabiliyorlar bunu geçmişte çok yaşadık.. Bu yarışma bizim için bi test aşamasıydı daha 2 gün olmasına rağmen o testi büyük ölçüde aştık ve bunu samimi olarak söylüyorum yıllarca Anketli ve Anketsiz bi çok yarışma hazırladık ve sunduk ama katılım olarak IR-ayın DJ yarışması bütün yarışmalarımızı daha 2. gününde olmasına rağmen geride bırakıp zirveye yerleşti. Bu bağlamda emeği geçen herkese tşklerimi iletiyorum - katılım gösterip bize yardımcı olan bütün Sunucu Sahiplerine Dj arkadaşlara ve kullanıcılarımıza yine aynı şekilde tşk edip başarılar diliyorum, Saygılarımla..

Edep; aklın Tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, Aklı kadar şerefli, Şerefi kadar Kıymetlidir. Massive..

~ E & B ~