Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Kasım 2021, 16:29   #14
Reyhan
Cumhuriyet Kadını
Reyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Saruhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir röportaj emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibine yayın hayatı boyunca başarılar dilerim.
Alıntı:
DarK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok Zarif Bi Raportoj olmus

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Tesekkur ederim. emeklerin icin.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sende cok Degerlisin bizim icin iyiki Senide Tanimisiz Umarim uzun yıllar Birlektiligimiz devam eder

sevgilerle..
Alıntı:
birsevda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel röportaj olmuş. Emeğinize sağlık.
Alıntı:
WildCat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emegine saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim guzel ve akici bir roportaj olmus
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] canim basarilar dilerim ayrica sana adanalim
Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir röportaj olmuş eline sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Radyo sorumlusu emek, sabır ister bu yolda gayet başarılı buluyorum sizi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve başarılarınızın devamı dilerim.
Çok teşekkür ederiz güzel yorumlar için

Alıntı:
DurgunSu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende hepinize ircrehberi.net ailesine tsk ederim benim için de güzel bir röportaj oldu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim emeğine sağlık [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benim evim ailem kapımız herkese acıktır..
Rica ederiz canım, gerçekten güzel röportaj oldu emeğimize sağlık

bazen insanlar iyilesmek istemez.
cünkü ,
icindeki acı sevdiklerinin son hatirasidir..

per aspera ad astra ✨