Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Nisan 2020, 21:41   #42
Selma
SohbetKeyfim.Com Sahibi
Selma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim, ircrehberi ve ekip kısa sürede düzgün işler başardı. kaossuz tartışmasız kaliteli yönetim anlayışı ile büyük çoğunlukta sunucuların resmi forum statüsünü aldı.
maalesef bahsi geçen kişi kişilerin soyu kurumadı. ( melek yüzlü şeytanlar onlar )
ircrehberi yönetiminden ricam bu şahısları deşifre ederseniz herkesin diyecekleri mevcuttur.
ben ve arkadaşlarım her platforumda ısrarla ircrehberi diyoruz.
herkes yaşadıgını bilir bende kendi yaşadıgımı biliyorum. ve ircrehberi'ne üye olmaktan gurur duyuyorum.
forum açmak marifet değil aslolan forumu açınca kısa sürede adaletli yönetim anlayışıyla bu başarıya ulaşabilmektir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ircrehberi ekibi yalnız değiller, yalnız kalmayacaktır.
ircrehberi meyve verdi taşlıyorlar belki ekipte yer alırlar böylelikle.

NOT: BTK Bilişim teknolojileri kurumuna durumu bildirip takiplerini yaptırıp yurt dışı bazlı saldırılarda bile o şahıs şahısların bulunup bilişim suçundan yargılandıklarında cezaevinde uzunca süre tatil yapacaklarını bilmeleri lazım.
Gündem duam; emeğe saygısı olmayanlara gaddarım. böylelerini kovid-19 çarpsın asla kimseye hiç bir emeğe zarar veremesinler.
ircrehberi ve yönetimi yalnız değildir.
Saygılarımla..