Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Kasım 2021, 02:09   #164
ZaLim
hepSi bir yaLan . . .
ZaLim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow

Alıntı:
Siyahizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsmi lazım değil forum yetkililerinden bir şahıs öne çıkan konularla oynama yapıyor kendi bulunduğu sunucuyu sürekli öne çıkartıyor başa tutturuyor okadar sunucunun hakkını kimse yiyemez burada bende dahil hakkımı yedirtmem nedir bu torpil merakı burasi babasının cifligi bizlerde koyunmu oluyoruz ayıptır buraya yakismaz herkes çabalıyor uğraşıyor bir yerlere gelebilmek için birisi cikiyo hepsini çöpe atıyor adalet önce kendimizde aramalıyız.
Tabi ki adaleti önce kendimizde aramalıyız, arıyoruz da. Dört dörtlük değiliz ancak elimizden geldiğince adil ve başarılı bir yönetim sergilemeye çalışıyoruz. Son cümlenizden ithafen bu cümleleri yazdım. İsmi lazım dediğiniz kişi kimdir? Hangi yetkilidir? Kendi konusunu nasıl ve ne yaparak öne çıkartıyor? Varsa bizim ''Yönetim içerisinde ki kendi işleyiş sistemimiz hakkında bir zaafiyet'' bunu tam detaylarıyla bildirin ki bizde yanlışımızı, hatamızı görelim. Biz üyelere koyun gözüyle bakmıyoruz aksine kendimize de bir üye gözüyle bakıyoruz, lütfen üslubumuza dikkat edelim. Konuşarak çözülmeyecek hiç bir durum yoktur. Saygılar.

Fuego, sonrisas, realidad y dolor . . .
Bırak elinde ki kalemi diyorlar,
bırak şeytan doldurur.
Ve bugün imge dediğin her şey,
bir anda bizim gibi bir katil olur.
.

hepSi bir yaLan . . .