Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ekim 2021, 11:47   #13
Prencies
1903 ∞
Prencies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ediyorum canım benim.
Uzun zaman oldu seni tanıyorum ve ilk zamanlar başkaları yüzünden ters düşsekte sonradan anladim ki sen gerçekten de gayet sevecen ve neşeli birisin:) iyiki tanıdım seni ve iyiki yollarımız yeniden kesişti .
En sevdiğin tatlıyı merak ediyorum:)
En sevdiğin yemeği merak ediyorum:)
IrcRehberi nde en yakin hissettiğin 3 kişiyi merak ediyorum:)
Başarılar diliyorum güzellik:)
Sevgili @Ada 'cığım.
Güzel yorumun ve içtenliğin, samimiyetin için çok teşekkür ederim.
Uzun yıllardır tanışıyoruz, benim nazarımda demirbaşlardansın.
Olumsuzluklar oldu evet, ama sünger çekip önümüze bakabildik; bu da beni çok mutlu etti!
En sevdiğim tatlı : Tiramisu ve "Framboisier"
En sevdiğim yemek : Kayseri mantısı
IrcRehberinde benim için birbirinden değerli isimler var; 3e indirmem mümkün değil maalesef.
@Başak var, nadide çiçeğimdir! Sakinliğinde zihnimi ve ruhumu dinlendirebildiğim..
@Mustafa var, canım kardeşim, brocum olur. Erkek kardeşim gibidir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ağbim var, çok sinirli olsa da beni sever ve asla kızmaz! Yumruğu masaya vurunca yer yerinden oynar! (:
@Lyra var, yorumlarına aşık olduğum, benim biricik kibris tatlım, nadide çiçeğim!
@Lareina var, duruşunu ve karakterini çok beğendiğim, çok değerli bir çiçektir. Güzelliğim
@Sevda' var, artık buralarda yok.. Fakat ara ara gelip baktığını hissediyorum. Benim için hep özel idi, öyle de kalacak..

Ve benim için çok özel, yeri apayrı, kimsenin erişemeyeceği, o kendini biliyor.

Tekrar teşekkür ederim Ada'cığım öpüyorum seni canım benim.