Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ekim 2021, 12:48   #3
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*Ayın En İyi Nicki : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] :-*

*Ayın En İyi İmzası : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi Avatarı : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Aktif Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Kibari: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Neşelisi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Gizemlisi - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Ciddisi . @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] -_-

*Ayın En Sakin Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Duygusal Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Espirili Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Çok Konuşan Üyesi :

*Ayın Yorumlarını En Beğendiğiniz Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Çok Dinlediğiniz DJ'i

"Yazmadım seni daha,
sevmeye ayırdım tüm zamanları, yazmaya bu yüzden vaktim olmadı."

yaşamaya üşeniyorum ya.