Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2021, 18:19   #28
brooklyn
seeing is believing
brooklyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Rufeyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Xx yıllık bir hemşire olarak sonuna kadar destekliyorum
PCR mucidi karry mullis'in bile benim testim hastalık tespit etmez dediği,döngü sayısını az tutup herkesin negatif,döngü sayısını fazla tutup herkesin pozitif çıkacağını bile bile,cdc in 21 temuzda bu testler güvenli değil deyip onayı kaldırdığı halde,mrna mucidi Robert malone un asilarda ilk defa kullanılan bir yontem, sitokin fırtınası,antikor bagimlı alevlenme, pıhtı ,alerji , kısırlıkbagisikligi ilk dozda yüzde 15,ikinci dozda yüzde 35 düşürebilirsiniz,kendi bağışıklık sisteminiz kendi hucrelerinize saldırabilir,ve de uzun vadede sonuçlarını bilmiyoruz dediği halde iyileşme oranı yüzde 99.98 olan hastalıkla savaşıyorlar,aşılar (gen terapi)arttıkça mutant ve varyantlarin attığını bile bile biontech resmi raporunda bile gen terapisi yazdığı ,asi adı altında ruhsatı olmayan,'ulkemiz icin' acil kullanim onayı bile olmayan,plasebe olarak ne kullandığını bile açıklamayan , hayvan deneylerini atlayan fazı 2023 ye bitecek deney sivisina insanları kobay yapiyorlar
Hasta insanlara tartışmalı dozlarda (hidroksiklorin ölüm gerekçesi ile kaldirildi) ilaçlar (favipravir doz fazla)vererek güya tedavi ediyorlar,koruması olmadığıni bile bile zararının fazla olduğunu bile bile sirf salgin var görüntüsü çizmek için maske taktiriyorlar
Bu oyun tez biter ins
yazınızın tamamı ile ilgili bir yorumum yok ancak mrna aşı mucidi Robert malone değil, yanlış bilgi olmasın. Ekiple birlikte bir süre çalışan bir bilim adamıdır.

its the hope, that kills you.