Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Eylül 2021, 19:33   #17
WildCat
WildCat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Saruhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keyifli,akıcı ve güzel sorular ile hoş bir röportaj olmuş emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim Yelkenfm ailesine ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ya başarılar dilerim.
Alıntı:
ZeyNa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika bir röportaj olmuş, emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] başarılarının devamını dilerim
Alıntı:
DamLaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok keyifli bir sohbetti emeğine sağlık cnm
Alıntı:
SLyther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibinede başarılar dilerim.
Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
akici ve keyifli röportaj icin tesekkür ederiz emegine saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
basarilar dilerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
Ruyanur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik canim guzel bir roportaj olmus . @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basarilar dilerim.
Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet keyifli bir röportaj olmuş eline sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Dj sorumlusu olmak azim ve sabır isteyen bir depertman. Onu da sizde görüyoruz. Bu yolda size başarılar diliyorum, ayrıca röportaj içinde teşekkür ederiz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .
Alıntı:
ya`SabiR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel olmuş
Alıntı:
RomantiC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika Bir Röportaj Olmuş. Emeği Geçen Herkese Teşekkğr Ederim.
Radyo Lderimiz SevqiLi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve Bu Güzel Röportajı Yapan SevgiLi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'aa Ayrıca Teşekkür Eder Tebrik Ederim.
Alıntı:
Başak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize Sağlık,Keyifle okudum..Başarılar Diliyorum.
Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Emeğine yüreğine sağlık gülüm. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] başarılar diliyorum.
Alıntı:
PurpLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok süper bi reportaj olmus emegine Saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve tabiki DJ Sorumlumuz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yüregine saglik Tsk ederiz
Çok teşekkur ederiz

No MoRe DramA