Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2021, 15:10   #1
L_
~ Kekkei Genkai ~
L_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Zurna.Net Help founderi Blackwolf ile Röportajımız

Merhaba sevgili ircrehberi ailesi , Bu röportajımızda sizlere benim daimi dostum olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile olan röportajımızı sunacağım. Umarım keyifle okursunuz .

Oturum Başlatıldı: Wed Sep 15 11:56:38 2021
Ident Oturumu: #helpx

<L_> Merhaba Blackwolf Öncelikle Ircrehberi adına röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Nasılsınız ?

<Blackwolf> L_, teşekkür ederim sen nasilsin?

<L_> iyiyim cok sükür Blackwolf . Seninle zaten yıllardır tanısıyoruz . Projelerinin cogunuda biliyorum nerdeyse . Bize kendinden bahseder misin ? Forumdaki arkadaslar için.

<Blackwolf> yillar oldu değilmi :) ismim tamer, 86 doğumluyum. Boluda yaşıyorum aslen trabzonluyum. Türkiye`de şubeleri olan otomotiv firmasının sahibiyim.

<Blackwolf> Genellikle araç performans yazılımları ve araç kaplamasiyla uğraşiyoruz

<L_> işlerinde basarılar tamer kardeşim . Allah bol kazanç versin

<Blackwolf> sağolasin L_, teşekkür ederim

<L_> İlk olarak irc ile tanısman nasıl oldu Blackwolf ?

<Blackwolf> hemen hemen bu camiadakiler gibi çokta farkli olmadiğini söyleyebilirim, sosyal mecra denen birşey olmadiği gibi 99 yillarinda IRC ile tanışmam bir internet kafede gerçekleşti

<L_> Aynen o zamanlar pek internet ulaşımı yoktu .

<L_> epey bir uzun süredir bu alemdesin irc adına katkıların göz ardı edilemez Blackwolf varlıgın daim olsun kardesim

<Blackwolf> evet çok uzun zaman oldu, bir çok global sunucuda projelerim ve görevlerim oldu

<L_> Peki ilk girdiğiniz zamanlar haz aldınız mı daha sonrasında bu ortamda kalmanızı sağlayan şeyler nelerdir ?

<Blackwolf> O dönem internet cafedeki bulunan arkadaşlarımin hemen hemen hepsi rekor.netde HELP departmanında görev yapiyordu. Benim ilgimi çeken sohbetten çok IRC platformunun işleyişiydi aslinda.

<Blackwolf> araştirmakta çok kisitliydi

<Blackwolf> bende o trene binivermişim farkında olmadan

<L_> Aynen bir yere bulastıgın zaman sanalda ilgini cektiği zaman akıp gidiyorsun farkında olmadan.

<Blackwolf> sende iyi biliyorsundur bizim F1 tuşlarımızın üzeri hep siliktir :)

<L_> eheh aynen seninle çalışmıştım help de gayet güzel sessiz sakip ekip kuruyorsun herkes işinde gücünde

<Blackwolf> holding işletmiyoruz sonuçta herkes hobisi için burada

<Blackwolf> görevlerini keyifli hale getirmek benim için çok önemli

<L_> Evet onu farkettim herkes bilincinde sende cok sıkmıyorsun stajyer olsun helper olsun . Bir kaç kere denk geldiğimde daima hepsinin arkasında oluyorsun

<Blackwolf> Ekibimin hepsi benim için çok değerli, tabiki arkalarinda duracağim.

<L_> Bugüne kadar nerelerde görev aldınız Blackwolf coğu yerde bulunudunuz aklınıza gelen yerlerden sizde iz bırakan kişilerden bahsedermisiniz

<Blackwolf> Rekor.NET, Ada.net.tr, SuperOnline.com, Geveze.net, Zurna.net, mircturk.com -> 2014 yılında burada birakmiştim tamamen.

<Blackwolf> ancak 2017 yilinda Ekimdi sanirim

<Blackwolf> eskilerde kim var kim yok diye bir mıRC kurulumu gerçekleştirdim

<Blackwolf> e tabi zaman geçmiş sosyal mecralar artmiş facebook instagram vb platformlara yenik düşmüş IRC sunucular

<Blackwolf> Zurna.NET`de bir kaç tanıdığım kişilerle tekrar sohbet başlayinca

<Blackwolf> Aralık 2017`den beri HELP departmanını yönetiyorum

<L_> Daim olsun Blackwolf görevinde daima basarılı birisin. Başarılar dilerim

REKLAMLAR
<Set> Baskın basanın'dır ? ( @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ) Oluyor böyle bazen DD
[12:26:57] #helpx Message blocked: GUVENLIK Tarafindan Yasaklanmistir
<Set> işgkeaigkşea
<L_> spamdan alırsın DD
<Set> tm tm siz devam edin ben müsadenizle :))

<Blackwolf> unutamayacağim arkadaşlarım icinde eskiler için söylüyorum şuan olanlari yazmadim zaten hatirlamayabilirim kusura bakmasinlar Llunda, deLiCesine, RundMC, Radius, oLderman, Scheat, Deep, Anaxagoras, ducas, Aeg

<L_> Evet aralarında tanıdıklarımda var cogunu tanıyorum iz bırakan kişiler
Help botları hakkında projeleriniz vardı otomatik eğitim falan biraz bahsedermisiniz Blackwolf

<Blackwolf> botlarin yönetimi ve işleyişini yakın arkadaşim dostum Silencer ayarladi. Birbiriyle bağlantili 5 botumuz var Soru cevap, eğitim, istatistik, sinav ve birçok özellikleriyle şuan aktif. ve her geçen gün özellik ekliyoruz

<L_> Evet biliyorum az cok botunuzu eğitim dökümanları atarak stajyerler bir hoca olmadan eğitim alabiliyor daha sonra soru cevaplara katılıp pekiştiriyor

<L_> gayet güzel bir sistem

<L_> Sınav sistemini görmemiştim oda güzel bir eklenti olmuş

<Blackwolf> helper olmadiğinda ki bizim departmanımızda böyle birşey söz konusu bile değil, destekte alabiliyorlar

<L_> Gayet güzel Blackwolf cidden irc adına örnek alınabilecek bir eklenti

<L_> bende cok sevdim o botu ekiptende herkes bilincinde gayet güzel işliyor

<Blackwolf> Zurna.NET tüm departmanlariyla her birimiyle ön plana çıkan sohbet platformu.

<Blackwolf> bunun içinde genel sorumlumuz Mac`in çok emeği var.

<Blackwolf> buradan onada teşekkür etmiş olalim

<L_> Evet Mac de irc dünyası için değerli katkıları olan bir insan umarım ileri zamanda onunla da bir röportaj yaparız.

<L_> Geleceğe yönelik irc acısında planlarımız varmı sevgili Blackwolf help olsun Irc olsun ?

<Blackwolf> HELP için; arge depomuzda yatan birkaç projemiz var ama onlar için web bağlantili aksiyonlar olduğu için hala üzerinde calişiyoruz. IRC geneli olarak zaten her geçen büyüyen/geliştirilen bir ağa sahibiz.

<L_> İnsallah iyi yerlere gelirsiniz Blackwolf tamer kardeşim cok fazla vaktinide almak istemiyorum. Son olarak ircrehberi hakkında görüşünü alabilirmiyim ?

<Blackwolf> forum gayet güzel olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler.

<L_> Teşekkür ederiz Blackwolf Zurna ekibinin tamamı olarak

<L_>sizleri görmek isteriz.

<Blackwolf> memnuniyet duyariz, çok sağolasin.

<L_> Ircrehberi adına teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim . Blackwolf . Ayrıca arkadasım olarakda destek olduğun için sağolasın

<Blackwolf> bende teşekkür ederim L_, saygilar sevgiler.

<L_> Teşekkür ederim.

Oturum Kapatıldı: Thu Sep 16 00:00:00 2021

Sayonaraaa..

Konu L_ tarafından (16 Eylül 2021 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Edit..