Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Eylül 2021, 09:03   #20
Pia
Banlı Üye
Pia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Discorium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline emeğine sağlık..
Tesekkur ederim

Alıntı:
aSq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm yhaa FewqaLade OLmuSs EmeqiNe yuReqiNe SaqLik HaRiqaSinn
Canim asq mmm Tesekkur ederim:***

Alıntı:
ZaLim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok guzel olmus, basarilar dilerim
Tesekkur ederim :)

Alıntı:
AutoMatiC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık çok hoş olmuş...
Canim abimmmm Tesekkur ederim öpüyorum seni cok:***

Alıntı:
qöLge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emekleriniz boşa gitmesin. Basarilarinizin devamini diliyorum.Iyi bir ekip güclü ve samimi bağlarla oluşur. Iyi dostlar, huzur ve asayis diliyorum efendim.Selam ve sevgi ile...
Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel yorumun için teşekkür ederim optum yureginden:*

Alıntı:
Boreas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başarılı olmuş tebrikler. Ama diyerek söylemek isterim ki irc ortamlarının eskisi gibi olmadığı yapılan emeklerin bir kaç kişi yüzünden boşa gittiğini her zaman görüyoruz umarım ileride boşa gitmez bu kadar emek kokan bir çalışma ....
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Tesekkur ederim. Insalarin yaninda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi insanlar varsa verilen emeklerin bosa gideceğini pek sanmıyorum:) guzel yorumun icin teşekkürler.