Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Temmuz 2021, 14:15   #16
BuSeM
BuSeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
LimonFM ismi nasil akliniza gelmis okuyunca tebessüm ettim;d
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basarilarinin devamini dilerim.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik canim.
Alıntı:
Lareina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen,bencede böyle..
. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yeniden hoşgeldiniz , başarılar dilerim..

. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık çok keyifli olmuş..
Alıntı:
Discorium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık..
Keyifli röportaj olmuş..
Busem seni tanımak güzel..
Alıntı:
BidiBidi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim emeğine sağlık keyifli bir röportaj olmuş
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve LimonFM ekibine de başarılar diliyorum.
Alıntı:
RauL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her zaman ki gibi çok keyifli bir röportaj olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeklerine sağlık kardeşim. Limonfm.Org herkesin onayından geçmiş bir domaindi :) Biraz zor olmuştu son kararı vermek .. Lakin sonunda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'i mutlu görmek keyifli ve bana ayrıca çok mutlu ediyor.

Başarılarınızın devamını dilerim ve ayrıca İrcrehberi.NET ailesine bir kez daha teşekkür ederiz desteklerinden ötürü.
Alıntı:
INFLaMeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emegine saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
basarilarinin devamini dilerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
RevivaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok keyifli olmuş emeklerinize sağlık.
Alıntı:
Başak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok Emek Verilen Bir Röportaj Olmuş,Başarılar Diliyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Canlarım.
Güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkürler