Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Temmuz 2021, 12:22   #7
ZeyNa
ZeyNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
LimonFM ismi nasil akliniza gelmis okuyunca tebessüm ettim;d
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basarilarinin devamini dilerim.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik canim.
Alıntı:
Lareina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen,bencede böyle..
. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yeniden hoşgeldiniz , başarılar dilerim..

. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık çok keyifli olmuş..
Alıntı:
Discorium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık..
Keyifli röportaj olmuş..
Busem seni tanımak güzel..
Alıntı:
BidiBidi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim emeğine sağlık keyifli bir röportaj olmuş
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve LimonFM ekibine de başarılar diliyorum.
Alıntı:
RauL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her zaman ki gibi çok keyifli bir röportaj olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeklerine sağlık kardeşim. Limonfm.Org herkesin onayından geçmiş bir domaindi :) Biraz zor olmuştu son kararı vermek .. Lakin sonunda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'i mutlu görmek keyifli ve bana ayrıca çok mutlu ediyor.

Başarılarınızın devamını dilerim ve ayrıca İrcrehberi.NET ailesine bir kez daha teşekkür ederiz desteklerinden ötürü.
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Sizlerinde okuyan yüreklerinize sağlık