Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2021, 16:21   #1
OmerAti
OmerAti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Adıma Açılan Skype Adresleri Hk. ! !

Değerli IRCRehberi Ailesi,

Son zamanlarda skype adreslerinden benzer hesaplar açilip skype profil resimleri ile durum bilgileri aynı yapılıp sahtekarlıklar yapiyorlar bunun mağdurlarından biride ne yazikki ben oldum interneti kötü amaçla kullanan ne yazikki insanlarımız olacak ve olmaya devam edecek biz bunu deşifre etmemiz lazım

geçenlerde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hesabi adi altinda beni ekleyip çeşitli bilgiler istediler ve bende ahmet arkadaşımız diye sözüne itimat ederek yolladım

dün de ZirveShell hesabiyla gelip çeşitli bilgiler istediler bu sefer temkinli davrandım ve ZirveShell'den @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a bildirdim durumu

Benim ismim Ömer Soyismin ATABER

Resmi Skype ID NO: live:.cid.93e2940178d2d6ef
Resmi Skype Email NO: happy_632@hotmail.com
Resmi Email Adresim: omerati6363@gmail.com
Resmi Web Sitem: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Irc.JRodix.com

Adıma Herhangi bir skype adresi açılıp sahtekarlık yapilip para,resim,modul, ve web hosting , ircd hosting bilgileri isteyen kişilere irtibat etmeyin bilgileri karşılaştırın ve ekran görüntüsü alarak forum'da ifşa etmeye bakın bunlar olacaktir olmayada devam edecektir siz değerli kullanıcılardan daha dikkatli olmanızı özellikle rica ediyorum İyi Forumlar

Ekran Görüntüsü: