Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Temmuz 2021, 13:49   #1
KraL
Helper
KraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Konu IRCRehberi & oMeN

Evet arkadaşlar konumuz Forum Sayfamızın sahibi olan ve bütün bunların yanı sıra bizlere Arkadaşça dostça değer veren @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] i Yani benim dayıcığım diye kendisine saygı duyduğum insanı kaleme almak istedim Tabiri caizse Herkes bu hayatı bir şekilde yaşıyor fakat Hayat içerisinde güzel aklıselim temiz insanları başta bizlerle tanıştırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum bu fırsatı verdiği için ve sonrasında çoğunuzun bildiği üzere yaklaşık 21 senedir bu Alem içerisindeyim Fakat son dönemlerde anlıyorum ki insanlar bulunmuş olduğu IRCd (hirayşi) ortamlardan bir şekilde ; normal hayatta Hadi dışarıya çıkalım da hava alalım dercesine ; Foruma gelip kendilerini özgürce ifade ettiklerini görüyoruz ve şahit oluyoruz Ben de şahsım ve arkadaşlarım adına başta IRCRehberi emektarları na sonrasında kayıtlı üyelerimize çok ama çok teşekkür ediyorum.. normal yaşadığımız Hayat içerisinde gerçekten nefes almak Gün geçtikçe zorlanıyor ken insanlarımızın buraya gelip Can sıkıntısını giderdiğini görüyorum ve hiçbir şeyi zoraki yapmadıklarına şahit oluyorum gerçekten de gerek Forum gerekse dışarıdan destek veren tüm gönül dostlarımıza ben hani başta dedim ya kendisini seviyorum dayıcığım diye sesleniyorum diye bu adama değer verdiğiniz için teşekkür ediyorum... @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Rabbim seni hiçbir zaman kötülerle karşılaştırmasın dayıcığım İşin gücün her zaman rast gelsin içimden geldiği gibi her zamanki gibi Konu açmak istedim saygılar..)

Hєя haккıмız SaкLıdıя®™| l | l| ll| ²¹°¹ ³³²²¹³³ ¹³³ |ı|