Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Haziran 2021, 11:10   #15
Başak
~~ Şans ~~
Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
LadyBird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben daha acik konusucam dürüst degiliz kendimize bile. Dedim ya nankörüz! Vicdansiiziz! Ahlak yok aile terbiyesi yok sevgi yok! Insan evladina kiyar mi? Kendi evladini gec dun kaldirimda otururken 9 yasindaki bir cocuk oyun oynuyordu ve bakip dusundum bu cocuga yapilsa vicdan kabul etmez utanmiyoruz iki paylas sonra unutuluyor niceleri gibi melek gibi ecrin gibi unutulacak ve olmaya devam edicek utanmiyoruz yinede toprak utandi yer gok utandi biz utanmadikkkkk! Bunlarin hesabida sorulacak ama nerde adalet nerde bunun hesabini soran ulke? Bunu ln kararini veren hakim senin sevdiklerine yapilsaydi o gun o karari vermezdin! Rahat uyuyor mu gercekten merak ettim idam gelmedikce caydırıcı cezalar olmadikca bu pislikler olucak ve biz yine susucazz kopsunn kiyamet kopsunn! cocuklari biz susturduk biz daha kadin siddetini ve tecavüzünü engelleyemiyoruz bu masumlari da korumayi bilemedik. Cogu cocuk ölüyor zaten artik bu vlcocuklar yasayan ölü o ayri
Alllahimm ne diyecem ben yemin ederim kendimden nefret ediyorum biseyler yapmak isteyipte yapamamaktan nefret ediyorum el elle veremiyorz iki paylasim bitti o sosyal medya da olmasa ustu kapatilirdi emin olun küçücük bir bedende ne bekliyorsun ne allahin belasi yazsak ne fayda niye ve neye yaziyoruz.....allah belamizi vericek cocuklarimizin sesi olmak zorundayizzzz...
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ses Veren Yüreğine Sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cigim

"Şimdi açsam pencereyi de beklesem.
Sen gelsen.
Olmaz ya hani geliversen.
Hiç bir şey sormasan.
Hiç bir şey söylemesen.
Sussam...
Sussan...
Sussak...''
#cemalsüreyya