Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Haziran 2021, 02:46   #1
KraL
Helper
KraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Tüm Dikkatler üzerinde Zirvala.Com

Zirvala.Com ve beraberindeki heyet; Evet arkadaşlar son zamanların gerçekten de en başarılı kadrolarından birine sahip olan Zirvala.Com`un tercümeli yönetim kadrosu dahilinde Tabii ki de yayıncı arkadaşlarımız muhteşem iş çıkarıyorlar her biri En azından yıllardır diyebileceğim kadar uzun vadeli IRCd ( Hirayşi ) kullanıcılarıdır.. Bütün bunların yanı sıra işi gerçekten bilmeleri kaideye alınabilecek kadar başarılarla doludur başta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @Kekik ve diğer ismi sayamadığım onca güzel dostlarımızın varolduğu kişiler gerçek anlamda sohbetini bilip gerek bulunduğu kanalı gerekse de bulunduğu ortamı gerçekten de sahipkarlıklarını göz önünde bulunduracak olursak Çok yakında hepinizin takibi olduğu üzere çok güzel yerlere gelmek üzere çıktıkları yolda kendilerini başarılarının devamını temenni ediyorum ve ben de tabii ki de yıllardır yan yana olduğum arkadaşlarım dostlarımla seve seve zaman geçirmek`deyim.. siz değerli dostlarımızı KARMAFM`e bekliyorum.. forumdaki Güzel fırsatları bize sağlayan hem IRCRehberi yonetimine hemde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dostuma arkadasima çok tesekkur ediyorum.. o halde Buyrun Zirvalamaya ;)

Hєя haккıмız SaкLıdıя®™| l | l| ll| ²¹°¹ ³³²²¹³³ ¹³³ |ı|