Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Haziran 2021, 14:08   #38
Reyhan
Cumhuriyet Kadını
Reyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ZaLim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yeni projelerini merakle bekliyorum, IRCd alemine yeni soluklar katacağına eminim, güzel ve samimi bir röportaj olmuş, başarılar diliyorum.
Alıntı:
Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sorular ve cevaplar iyiydi.:)
Alıntı:
HuLyA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim keyifli olmuş emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] başarılılar dilerm.
Alıntı:
bliss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dost, arkadaş, kardeş, sırdaş, başarılı bir yönetici..
hiç bir söz tek başına seni ifade etmeye yetmez
şu zamana kadar tanıdğım ender dürüst çizgisini bozmayan kişilerden.
yolun hep başarılarınla aydınlansın canım

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok keyifle okudum kuzum emeğine sağlık
Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
*
Keyifli ve akıcı bir röportaj olmuş emeğinize sağlık @Reyhan & @Emrehan.
Bu alanda işini gayet iyi yapan ve özellikle önceliği kişilerin memnuniyetini üzerine inşaa eden nadir hosting firmaların başında geliyor. Yeni projelerinizi merakla bekliyor olacağız. Ayrıca IRCrehberi.Net ailesine bu güzel röportajı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Alıntı:
Furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli dostum kardeşim her türlü kahrımı çeken bir çok şey öğrendiğim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öyle değerli birisin ki benim için bunu tüm çevrem bilir sana yapılan yanlışları başarını çekemeyip seninle uğraşanları emeklerini hiç etmeye çalışanları daha neler neler çok mazimiz var seninle bunun gibi onlarca cümle kurarım senin için sana en zor zamanlarında söylemiştim herkes kalbinin ekmeğini yer sen iyi yerlere geleceksin demiştim. Sen kalbi öyle güzel adamsın ki bu günlere geldin Rabbim tırnağına taş değirmesin yolun açık olsun ölene dek sırt sırta devam aynı anadan değiliz ama sen benim öz kardeşimsin başarıların daim olsun her zaman.
Alıntı:
SiyahLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine yüreğine sağlık rabbim herkese senin gibi iyi dostlar la karsilastirsin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm emeğine yüreğine sağlık canım :* harikasin
Alıntı:
Mahrez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alanında güzel işlere imza atan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim başarılarının devamını merakla bekliyor , yeni.projelerinde başarılar diliyorum. Emeğinize sağlık.
Değerli görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz ; keyifle

bazen insanlar iyilesmek istemez.
cünkü ,
icindeki acı sevdiklerinin son hatirasidir..

per aspera ad astra ✨