Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Haziran 2021, 17:12   #1
xena
.
xena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart değerin hükmü sensin , hükümlüsün!

kıymetli adam! Satırlarım senin adına olacak , her ne kadar tatlı ve değeri yüksek cümleler kullansam bile emin ol değerin paha biçilmez derece olduğunu biliyorsundur.

Gözümü seninle açıp, bu hayat uğruna savaşan, ayakta durabilen, emeğini sonsuz şekilde karşılık göstermeyen ilk aşkım benim ..

Fazla derinlere inip , fazla sözlerden bahsetmeyeceğim...
Aramızda kayıp yaşayanlar vardır elbet ,gözlerine sokar gibi nağmeler de bulunmayacağım..

Kıymetli adam, her başımın sıkıştığında, yanımda olup , desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen , derdime ortak , kötü günümde benimle olup , saçımı oksayıp , sırtımı sıvazlayarak sarılan.. iyi günümde kötü günümde direk gibi arkamızda duran bir atasın

Bırakalım senede bir gün seni anımsamalarını , her dakika var olduğunun kıymetini bilmelisin..

Hayatımız boyunca iyi bir şekilde dağ gibi arkamızda durdun dimdik ,yılmadın, yorulduğunu senelerin geçmesiyle anlasak bile belli etmedin
Hicbir zaman , yoruldum demedin
Bizim dertlerimizle ortak olup, kendi dertlerini hiç bir zaman yansıtmadın

Asırlık çınar ağaçları gibisin, nefes nefese kalıp, soluk alabileceğimiz bir gölgen vardır, o gölgen bile ömre bedel yetmiştir bize...

Dedim ya hani! fazla uzup giden satırlara devam etmeyeceğim
O gölgesinde bir zamanlar nefes alabilen insanların , şimdi gölgesiz kalan insanların içini cız edeceğinden korkuyorum.

Seni usulca ve sessizce seviyorum
.

Dipnot ; babalar gününde lütfen sessiz ve usulca sevgi gösterisi yapın!
Sosyal medyalarda bağırıp , çığırarak değil de
Çınar ağaçları devrilmiş, insanlara saygı gösterelim
Bizim gibi şanslı olmayan insanlarımız var
!

Sessiz ve usulca sevin !

#ilkgözağrım