Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Haziran 2021, 13:31   #17
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*Ayın En İyi Nicki : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi İmzası : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi Avatarı : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi Aktif Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Kibari: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Neşelisi: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Gizemlisi : -

*Ayın En Ciddisi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Sakin Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Duygusal Üyesi : -

*Ayın En Espirili Üyesi : @L_

*Ayın En Çok Konuşan Üyesi : -

*Ayın Yorumlarını En Beğendiğiniz Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

“Size kafamda bir hüküm giydirmedim bayım. çünkü benim kafamda cezanız idamdı. ama sizden kafamda dahi öldüremeyecek kadar nefret ediyordum. Çünkü ölüler kokardı ve zihnimde ölünüzün kokusunu dahi istemiyorum...”