Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Haziran 2021, 01:53   #31
StanteaR
StanteaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Reyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlk sunucum Showtv.Net'ti.
demişsiniz. Bunu görünce direk ilgimi çekti açıkçası. Çünkü en en çok merak ettiğim sunucudur benim. Sizleri aramızda görmek ne güzel ; varlığınız daim olsun, başarılar dilerim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cim çok güzel sorular, çok içten bir röportaj olmuş eline sağlık canım

Showtv Zamanlarında Sunucu Sahibi AstronBnx Showtv nın Canlı Yayınına Çıkar Haftanın Belirli Günleri O Programın Sunucusu Yanlış Hatırlamıyorsam Jess Molho İdi ve Ozamanlar Sunucu Sahıbı Program Sunucusu Ve Bir Sanatcıyı Konuk Eder Ve Bizde Büyük Bir Heycanla Sanatcılara Sorular Sorar Kimin Sorusunu Okuyacak Kimin Nickini Söylicek Diye Heycanla Takip Ederdik Ozamanlar Gerçekten Çok Güzeldi Simdi Sanal Kalmadı

Bu Arada @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Güzel Bir Söyleşi Olmuş Yüreginize Sağlık Başarılarınızın Devamını Dilerim

"Ben yaşamımda iki kez aşık oldum. Hem de adamakıllı.
Her ikisinde de bunun sonsuza kadar süreceğine, ancak ölümle sona erebileceğine inanmıştım.
Her ikisi de sona erdi ve ben ölmedim."

- Hermann Hesse

Dj Erhan İle Hüzünlü Saatler
"Etka"

Konu StanteaR tarafından (02 Haziran 2021 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir..