Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mayıs 2021, 01:33   #52
WildCat
WildCat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
RüzgarKaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizdesohbet.com ve Derinfm.net in 3. yılı kutlaması gayet iyiydi maşallah diyelim. Ben bu ortamlara vakıf olmayan birisi olarak açıkçası biraz şaşırdım çünkü gerçek hayatta bu tür etkinlikleri organize eden birisi olarak internet ortamında ilk defa gördüm ve hoşuma gitti. Öncesinden haberim olsaydı bir çok konuda katkı koyabilirdim ancak 3 gün önce dahil olan birisi olarak sadece 2 saat kadar program yaparak katkı koyabildim ki bu konuda da olanak sağlayan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a teşekkür ederim. İlginç bir deneyim oldu. Ve anladığım kadarıyla internette olsa oldukça sağlam ilişkiler kurulmuş bu açından da bu başarılı organizasyonu yapan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] u , katılım gösteren @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a teşekkür ederim 20:00 de mikrofon başına geçen ve beni şaşırtan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ye çok teşekkür ederim. ( stüdyo konusunda kim bu adam esprisini unutmadım ) :siritan:

Son olarak. 24:00 den sonra yaptığım programda yönelttiğim sorulara doğru yanıt vererek 6 adet tişört kazanan değerli yarışmacılarımıza da en kısa sürede hediyelerini ulaştıracağız.

Rüzgar Kaya dan hepinize sevgiler saygılar.
Biz tesekkur ederiz guzel yayindi hersey guzeldi ve dahada guzel olucagina inaniyorum saygilar

No MoRe DramA