Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mayıs 2021, 01:23   #1
Pia
Banlı Üye
Pia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Uyan Gözlerim Gafletten Uyan!

Öğrendim ki herkesin karanlık bir tarafı var, sadece bazı insanlar bunu diğerlerinden daha iyi gizleyebilirler. Gerçeklerden kaçmayı bıraktım artık, yoksa kendimi zehirli bir sarmaşığın içinde kalmayı mahkum bırakırım. Bazen yeni şeylerin başlaması için bazı şeylerin bitmesi gerekir. Bitmemesi için zorlandığım her şey maalesef mutluluğumdan çaldığım bir âh kıymetli okuyanlarım!

Beni sürekli geren insanlarla hala ne işim var? Onu bende bilemiyorum. Şimdi onlara kapının yerini gösterme vakti geldi sanırım! Neden hala defalarca inciten birini bu kadar yükseklere çıkartıyorum? Onu da bilemiyorum. Bana iyi gelmeyen insanları gözümde bu kadar büyütmem ki artık. Benim ruhuma işkence eden insanlardan uzaklaşmak, benim en büyük başarım olacak. Beni bu kadar yıkan olaylardan sonra kendime biraz zaman vermeliyim. Kendime vereceğim zamana her zaman değerim. Atılan küçük adımlar için bu kadar fazla tolerans göstermem artık, sahip olduğum her şeyi ölçülü kullanıp, artık değmeyen insanlarda israf etmem!

Unutmayın sabrının bile bir sınırı var..!