Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mayıs 2021, 00:33   #2
Siyahizm
Banlı Üye
Siyahizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önceden vatanımıza göz diken olursa el ele verir kurtarırız derdik şimdi tam tersi acaba kim bizi satar düşüncesi turistler geldiğinde aşı oldum maskesi takılmasın dediğimizde ortaya çıkan takılsın demekten öte saldıran kişileri görünce bu soruyu akıllara getirmeye başladı. Aşı oldum maskesi takılmasın demek senin tüm dünyaya karşı yerli ve milli duruşundur, sen hiç ünlü turizm yerleri dahil yabancı turizm merkezlerinde böyle bir uygulama gördün mü, bu senin Türk islam duruşundur gelen yabancı turistin senden üstün olmadığını buraya geliyorsa dört yanı cennet vatanımın da huzurlu tatilin Türkiye cumhuriyetinde her türlü hakkı korunarak yapabileceğini bildiği için geldiğini bizim değil onların bize muhtaç olduğunu, gelen turistlerin çoğunluğunun gelir seviyesi düşük kişiler olduğunu çok ucuz para ile paket tur ile oteller de konaklayıp, kaliteli müşterilerin aynı yabancı turlar tarafından yunanistana gönderildiğini turizm kalitesinin düşürüldüğünü unutma. Aşı oldum maskesi takmamak senin koyduğun tavır devlete karşı olmak değil seçilenlerin kendisini seçen vatandaşlara istemediği bir şeyi yaptıramaz tavrıdır bu Türkiye cumhuriyeti gibi bağımsız ülkelerde yaşayan vatandaşlara özgü bir davranıştır. Eğer sen aşılandım maskesini takmayı savunuyorsan ileride senin bu ülkeye yapılacak bir saldırıda düşmana karşı olan tavrını da belirler. Ne alaka diyeceksin bu ülkeyi silah ile almaya gerek kalmaz ırak ta ve diğer işgal edilen ülkeler de olduğu gibi önüne çok değil az bir para koyar gerisini anladınız..