Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Mayıs 2021, 21:55   #1
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 56.Haftanın Tartışması Turizm Sektörü Ve Sektör Çalışanları İçin "Aşı Oldum Maskesi"

Merhaba değerli IRCRehberi üyeleri (ailesi demek çok saçma, herkes kardeş sayılıyor o zaman.)
Alta "hepiiimizzzz kaaarrrdeeeeşiiiz" ciler toplanmadan konuya girelim.

Öhöm öhöm!

Mümkün olduğunda her hafta karşınıza farklı bir tartışma konusuyla çıkmaya çalışıyor, var gücümüzle çalı(reklaaaamlaaaar)...

Bu haftaki tartışma konumuz özellikle turizm. Turizm hemen hemen her ülkenin ciddi bir gelir kaynağı, döviz girdisi sağlayan çarkın en büyük dişlilerinden biri. Hal böyleyken turizm sektörünü canlı tutabilmek adına sezon açılmadan önce paldır küldür tam kapanma ilan edilmesi, vaka sayılarındaki düşüş(!) sizleri de düşündürmüyor mu?

# Sizce bu turizm sektörüne hazırlık mıydı?
# Özellikle turizm çalışanlarının maskelerinde "Aşılıyım." yazılması, çalışanları aşağılayan bir durum mudur?

# Hayır, turistlerin kendini güvende hissetmesi içindir. Diyenlerden misiniz? Kompleks mi yapılıyor?

Yorumlarda buluşalım.

Bu yazı için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] `a teşekkürlerimizi ve konu fikri için editör ekibine teşekkür ederim.

“Size kafamda bir hüküm giydirmedim bayım. çünkü benim kafamda cezanız idamdı. ama sizden kafamda dahi öldüremeyecek kadar nefret ediyordum. Çünkü ölüler kokardı ve zihnimde ölünüzün kokusunu dahi istemiyorum...”