Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mayıs 2021, 11:14   #49
AzeLya-
AzeLya- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ecem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine yeniden bizdesohbet.com dedi birileri ve can damarimdan vurdu.Sitemi cok seviyorum ve isminin gectigi her yerde cok duygulaniyorum basta cok kiymetli patronum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ya tesk ederim bana hep guvendigi ve konu her ne olursa olsun hep yanimda arkamda durdugu icin keza kiymetli genel sorumlumuz root adminimiz ayni zamanda yetkidasim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de oyle her konuda fikrime saygi gosterdigi icin ve emeginden oturu cok tesk ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] canimizin onemli bir parcasi tesk ederim hersey icin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmmm arkadastan ote herseyim seni cok seviyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ablam canim ablamsin destegin icin tesk ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim hep yanimda oldugun icin tesk ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve NebuLa iyiki bizimlesiniz emeginiz icin tsk ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm emegine saglik hersey icin tsk ederim. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik tsk ederim

Biz hergun buyuyen cok guclu bir aileyiz.Allah dusmanlarimiza firsat vermesin.
Ecem immm bende cok tsk ediyorum bu kadar güzel ortami bize sagladiginiz icin.. sizinle olmaktan cok mutluyum insallah birlikte cok seneler gecirmek nasip olur.

Amiiiin diyorum veee ne diyoruz tek Bizdesohbet.com hep Bizdesohbet.com