Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mayıs 2021, 13:43   #10
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*Ayın En İyi Nicki : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi İmzası : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi Avatarı : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En İyi Aktif Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Kibari : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Neşelisi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Gizemlisi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Ciddisi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,

*Ayın En Sakin Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Duygusal Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Espirili Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Çok Konuşan Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;D @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın Yorumlarını En Beğendiğiniz Üyesi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

*Ayın En Çok Dinlediğiniz DJ'i : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

“Size kafamda bir hüküm giydirmedim bayım. çünkü benim kafamda cezanız idamdı. ama sizden kafamda dahi öldüremeyecek kadar nefret ediyordum. Çünkü ölüler kokardı ve zihnimde ölünüzün kokusunu dahi istemiyorum...”

Konu Lareina tarafından (14 Mayıs 2021 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir..