Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mayıs 2021, 23:30   #4
Ecem
Ecem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
KONU : BizdeSohbet.Com ve içerisinde bulunan saygıdeğer arkadaşlar olunca ben de bir iki kelam laf etmek istedim.. Evet arkadaşlar yıllardır IRCd SohbetPlatforumlari icerisindeyim`dir.. Kimi yerde Helpdesk kimi yerde üst yönetimde kimi yerde DJ Radyo destekcisi olarak bulundum.. ARKADAŞLAR BizdeSohbet SohbetPlatformu ve ekibi öyle iyimser öyle manidar öyle fevkalade ki insanın sohbet ettikçe edesi geliyor zaten Öyle değil mi Bizler bu alem içerisinde daha güzel sohbet etme ve bizi daha iyi anlayan insanlar içerisinde bulunma adına gelip gideriz... bunu tüm Samimiyetimle söylüyorum ki gerçekten çok ama çok harikasınız Arkadaşlar iyi ki varsınız iyi ki sizleri tanıdım başta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olmak Şartı ile hepinize çok tesekkur ediyorum.. VARLIKLARI Şahane insanlar.. <3 BizdeSohbet.Com Ailesi )
biz tsk ederiz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bizimle oldugunuz için.Guzel dusunceleriniz icinde ayrica tesk ederim kendi adima.Sizler iyisinizki bizde iyiyiz.Bu yolda hep birlikte olmak ve boylesine guzel yorumlar almak onur verici.

P̣ṛẹṇṣẹṣ