Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Nisan 2021, 00:26   #7
Pia
Banlı Üye
Pia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim sevgili trendsohbet ailem;
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cano @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kankam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve burda olmayan #sann abi #lionheart #dodan07 #aSq #hakan #felaket ve #palyaco sizleri iyiki tanımışım iyiki sizlerleyim. Yani sanal derler ama siz benim için sanalda olan gerçek ailemsiniz. Hepinizin bu güzel düşüncelerinizden dolayi cok cok tesekkur ederim. Bazen dönüp bakıyorum bende bu insanlar nasil bana dayanıyorlar diye ama baktım da seven insanlar herşeye katlanirmis. Sizleri çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum. Hepinizin o güzel yüreğinden öpüyorum ve Ağrı Dağından hepinize kucak dolusu selamlar sevgiler yolluyorum. R

Pia Hepinizi Çok Seviyor. Benim Sanal Ama Gerçek Ailem...

Konu Pia tarafından (21 Nisan 2021 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir..