Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2021, 01:29   #25
Sinan
ꪖꪗꪉꫀ ꪮ᭢ꫀ ᦔꪖꪗ
Sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şahsen ben korona muhabbetine inanmayanlardan biriyim. Ekranlarda yazılan çizilen tabloyada inanmıyorum. Maske'nin hasta ettiğini, sosyal mesafenin bağışıklığı azalttığını, aşının ise toksin ve alüminyum genetik bazlı olduğuna inanıyorum. Çevremde binlerce pozitif çıkan gördüm ama 1 tane ölen göremedim. Zamanında domuz gribi, kuş gribi, deli dana gibi ortaya atılan virüs muhabbeti bu işin hazırlık ve fragman aşamasıydı.

Miting olayına gelirsek eminim zirvedeki siyasilerin bu virüsün olmadığını çok iyi biliyorlar ancak küresel sermayenin devletlerin üzerinde olduğunu düşünürsek pekte ülke başkanlarının birşey yapabileceğini sanmıyorum. Ulusal kesim nasıl bi rol izleyecek onuda çok merak ediyorum. Yoksa 14 gün yada 1 ay kapanmayı onlarda biliyorlar ama işte amaç başka olduğu için olan küçük esnaf ve alt tabakaya oluyor. İnananlar için ise azıcık gözünü açıp biraz sağına soluna baksa ne olduğunu anlayacak. Tvleri geçtim çoğu insan kendi kendine korku pompalıyor. He son olarak 2025 te spars virüsü gelecek hadi inananlara kolay gelsin

ครࠋค รเгค๔คภ ơࠋ๓ค๓เ ๒єкࠋє๓є!
ςยภкย ๒єภ ‘๒єภ’ ơࠋค๒เࠋ๓єк เςเภ ςơк ๒є๔єࠋ ๏๔є๔เ๓.