Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Nisan 2021, 22:37   #15
Ecem
Ecem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aslinda geriye bakildiginda bir cok ulke rezil oldu sokaklarda öldü insanlar hastanelerde yer kalmadi.Cogu ulkeye gore bizde durumlar daha iyi diye dusunuyorum.Evet vakka sayisi olarak birinci siradayiz yalniz cok şükürki hastanelerimiz yeterli.Bence parti olarak dusunmemek lazim.Birazda insanlarimiz dikkat etmeli . Yasak var yalniz uymayanda buyuk bir kesim var.Maskeyi zorla takan,takmak istemedigi icin yedi kez ceza kesilmis insanlar var.Okullarin acilmasi evet iyi bir uygulama degildi,ama nasil olcakti cocuklarin iki yili bosa gitti.Uzaktan egitimin cok etkiili olacagini dusunmuyorum.Belki cocuklari sadece okuldan sogutmamak icin etkisi olabilir.Devlet ne yapsinki isyerlerini kapatsa uretim dursa daha kotu degilmi ? insanlar birqzcik calistigina sukreder durumda suan.Covid Türkiyeye geldikten sonra evden hic cikmayan insan sadece benim belki :) bir ay yasaklar kalkti avm ye gitmek istedim insanlar üst uste resmen sanirsinizki bayram arefesi :) Keza marketlerde ayni durumda aç kalcaz saniyoruz belki,ilk yasaklar geldi devlet evimize kadar ekmegimizi getirdi. Biraz biz kendi zevklerimizden kısarak devletimize yardimci olabiliriz...Bunlar tabiki benim fikrim konu guzel emegine saglik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

P̣ṛẹṇṣẹṣ