Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2021, 03:16   #14
isyankar
isyankar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı Satışlar dileycemde merak ettim bazi seyleri domain satis bedeli 500 tl 1000 tl 5000 tl ve tasaklar icersinde arsa villa araba TIR bag evi gibi seyler yazmissiniz siz 500 tl domain satarken takasi onlarla nasil yapcaksiniz ben acaba dedim hani fiyattami yanlislik var 5 milyon tl falanmi :)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]