Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mart 2021, 19:51   #24
Ocean
Ocean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Pia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bey @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nin talibi var zaten onu babasindan istemeye hazırlanıyoruz. Tuh şansınızı kaybettiniz. Baska azeri bulalim size
hanımefendi belki @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi bana kaçacak nereden biliyorsunuz, ben sırf kendisi için Ebulfez Aliyev'in oğlundan azerice dil kursları alıyorum. evi hazır, araba var, düğün parası hazır, azerbeycan'a 50 araba konvoy yapar da gelirim onu almaya.

Alıntı:
ReisELLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi Verena benim gelinim olur. Kız istemeye gittiğimizde gözümü kestirdiğim becerikli bir hanımefendiye sizin için bakacağım
hanımefendi beni kandıramazsınız, ben @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi için karabağ'ı bile feth ederim, onun üzerine yaparım ! sonra da ne oldu paşinyan ne oldu paşinyan derim !

Kalabalıkta karşılaştılar. Sakin denizde yılgın ilerleyen gemiler gibi, yürüyen insanların arasında. Yan yana geldiklerinde gözler birleşti, zaman durdu. Sonra geçip gittiler, ardından uyandı. Zaman hâlâ duruyordu...