Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Mart 2021, 15:56   #1
Phoenix Editör
Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart IR-Editörlerinin başı Lareina ile belada

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nin evinde güzel geçen akşam yemeğinden sonra @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'i de evine bırakmak üzere beraber giderler. Geriye kalanlar hep beraber evlerine dönme kararı alırlar.
2'şer , 3'er ayrılan editör grubu geceyi sorunsuz bir şekilde atlatmıştır.Ertesi gün editör ekibinin telefonlarına @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'dan saatlerdir haber alamayan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyden birer mesaj gelmiştir:
"Saatlerdir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın ne mide gurultusunu ne de acıktım diyen mesajını gördüm. Evine gittim, evinde de yok. Polis, "24 saat geçmeden arama başlatamiyoruz" dedi. Ama ben başına birşey geldiğinden eminim."

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hemen bütün ekibi arayıp acil toplantı organize eder.
Herkes @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın başına ne geldiği konusunda ortaya bir fikir atar:
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : bence çıkar bir yerlerden çok abartmayın.
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Mantıklı bir fikri olan?
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Acaba yemeğimden mi zehirlendi , biryerlerde düşüp gitti mi...?
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Dersler yetmiyor birde şimdi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kayıp :(
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Bence @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'yı organ mafyası kaçırdı.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Vah vah.. iyi bilirdik...
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : herkes bir fikir atıyor , ben neden atamıyorum ?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Nerede olabilir sizce?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Serdar hemşo sen ne düşünüyorsun öyle kara kara?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Çorba yenir mi, içilir mi?
Herkes @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a "ne alaka şimdi" der gibi bakıyordu...

O anda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nin telefonu çaldı:
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Alo?
-"24 saat içinde 500.000 ₺ istiyorum yoksa tavşanınız ölür"
(Telefon @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' nin suratına kapanır)

Yapılacak tek birşey kalmıştır. Herkes elinde avucunda ne varsa @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ya feda edecekti.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cığım benden size bir 10 bin lira çalışır çorba paramdı , 2 yıllık birikmişim...
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cığım bende de yokki...
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Cebim bomboş...
.
.
.
.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gidişatın vahametini anlar ve hemen başka bir çözüm yolu arar...
Tabi ya neden aklına @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'i aramak gelmemişti ki (sonuçta zengin )

- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] acilen paraya ihtiyacım var...
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Sorun nedir?
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kaçırıldı fidye istiyorlar:(
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Miktari söylemen yeterli.
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : 500.000₺
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Neğ? Bu kadar ucuz mu ahahah peki gönderiyorum...

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibi parayı götürecek mekanı öğrenmek için ikinci bir telefon bekler...
Akşama doğru bekledikleri telefon gelir:
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Alo?
- "Mikla İstanbul. Parayı buraya getireceksiniz."
(Mikla istanbul ülke çapındaki en iyi restoranlardan biridir.)

Kimse restoranın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın kaçırılmasıyla alakasını anlamıştır ama @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'yı kurtarmak için düşünmeden giderler. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibi restorana girer girmez elindeki parayı garsonun biri alır ve hemen bulaşık yıkama bölümünden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] alıp getirilir. Olayları şaşkın bakışlarla izlemektedir herkes. Restoranda yemek yiyen insanlar , çalışan garsonlar , aşçılar vardır. Mafya değilse bu insanlar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] neden kaçırılmıştı?
- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] noldu anlat çabuk çok merak ettik seni.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] üzgün bir şekilde anlatmaya başlar:
-Yürüyordum. Çok açıkmıştım. 16 öğün yemem gerekirken sadece 13 öğün yemiştim. Başım dönmeye başladı. Elektrik telleri spagetti , yoldan geçen insanlar koca bir biftek , bulutlar ekmek gibi gelmeye başladı. Ben de hiç sorgulamadan buraya geldim. Sanırım biraz fazla yemişim (500.000 ₺ değerinde ) Param yetmeyince alıkoydular beni.

Bütün editör ekibi içinden beddua ederken @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] içeri girer
-Amaaaan üzülmeyin geçti gitti.Dua edin zenginim. Bu günde yemekler benden!
IR editör ekibi bu olayın ardından güzel bir yemekle bu hikayeye veda eder...
(Not:Bu hikayenin benzeri hikayeleri anasınıftaki kitaplığın raflarında bulabilirsiniz. )

۰۪۫.۪۫۰𝓑𝓪𝔃𝓲 𝓲𝓷𝓼𝓪𝓷𝓵𝓪𝓻 ,𝓫𝓪𝔃𝓮𝓷 𝓲𝓷𝓼𝓪𝓷𝓵𝓪𝓻۰۪۫.۪۫۰
𝑪𝒊𝒌𝒂𝒓 𝒊𝒍𝒊𝒔𝒌𝒊𝒍𝒆𝒓𝒊𝒏𝒊𝒛 , 𝒔𝒂𝒉𝒕𝒆 𝒅𝒐𝒔𝒕𝒍𝒖𝒌𝒍𝒂𝒓𝒊𝒏𝒊𝒛 𝒎𝒊𝒅𝒆𝒎𝒊 𝒃𝒖𝒍𝒂𝒏𝒅𝒊𝒓𝒊𝒚𝒐𝒓:OdvV24:

۰۪۫.۪۫۰𝓟𝓱𝓸𝓮𝓷𝓲𝔁۰۪۫.۪۫۰