Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mart 2021, 21:51   #24
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
MySeCReT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Guzel.tebrikler
Alıntı:
NefRet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başarılı kalemine saglık
Alıntı:
Elyanura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ta ta ta taaaa işte beklenen son. Yemekler yanar koku her yeri sarar. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yavaşça çantasına atar elini. Tabi ki bu sonu bekliyordum kendime yetecek kadar yemek getirdim hiç kusura bakmayın der. Şimdi o düşünceli halleri anlaşılmıştır. Tedbiri elden bırakmamak lazım tabi. Hayat dersi gibi insan sonuçta Zeyna ;d
Tamda arkadaşımdan beklenicek o haraket

Derken kapıdan bir ses Nahide Babaşlı "Bu hikayede yanan ben oldum, ben oldum." Tabi ki Lareina bu. Geç kalmasının sebebini tahmin etmek zor değil 8. öğününü yiyip gelmiş, gidene kadar acıkırım nasıl olsa diye düşünerek..
Şaşırdıkmı asla
Ahahhaha muhteşem hele Simin bıçakla gelmesi bide tabiki;

" @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aç mı kaldık şimdi yani diye sorunca @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kırık Türkçesiyle bir şeyler söyler ama kimse anlamaz. Reyhan tamam kanka tamam kendini yorma biz seni böyle seviyoruz diyerek güler."
benim kirik turkcem.Reyhan sağol be kanka daha fazla nekadar eze bilirdinki diye duşunuyorum dd
Canım muhteşemdi eline sağlık
Alıntı:
LaviNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hanımcım kaleminize sağlık
Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emegine kalemine saglik canim. keyifle okudum
Alıntı:
Lareina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalemine sağlık , öpüyorum.Güzel olmuş.
Bu hikayede yanan ben olmadım teşekkürler..
. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yeniden gel. (:
Alıntı:
Mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emeğine sağlık keyfle okudum :)
Çok teşekkür ediyorum.