Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Şubat 2021, 18:40   #4
Zeytin
Zerya
Zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba
Siz beni tanimazsiniz sanırım yorum yazmadan önce konudan bağımsız olarak tarafsiz bir göz ile gördüklerim ve okuduklarıma istinaden birkaç kelam etmek istiyorum.

Aslında konuya yorum yazmayacaktim ama yazmazsam içimde kalacak. Naçizane fikrimi belirtmek istiyorum.

İrc ve forumlarda zamanında oldukça aktif olmuş ve duzenini çok iyi bilen biri olarak şunu diyebilirim.
Bahsi geçen isimleri bilmem tanımam ama şu paylastiginiz görseller ve linç girişiminiz çok talihsiz ve nahoş geldi bana. Sebebi de şu; rezillik, kepazelik, hırsızlık kelimeleri çok çok çok ağır bir itham hiç yakıştıramadım.
Birinin hatasını yanlışını gördüğünüz zaman o kişi ile birebir sorununuzu halletmeniz daha erdemli ve size yakışır bir davranış olurdu bence.
Bu tarz ifsalari yapınca ne elde ediyorsunuz bilmiyorum ama tek derdiniz bu mu gerçekten?
Size tavsiyem sanal dünyayı bu kadar ciddiye alıp bu sorunları karakter bozukluğuna, şerefe haysiyete kadar indirgememelisiniz.
Her iki taraf için de geçerli bu.
Konunun açılmasını da bir talihsizlik olarak görüyorum ama yine de buna yönetim karar verir elbette.
Umarım aranizdaki sorunları birbirinizi üzmeden çözüme kavusturursunuz.
İyi akşamlar.

Eski bir kadınım ben,
Siyah-Beyaz fotoğrafları,
45'lik plakları özlüyorum...
Yine bir gül nihal alıyor gönlümü
eteklerim uçuşarak vals yapıyorum..
Beyoğlu'nda gezerken Pera'yı düşlüyorum
Yelpaze ile serinlemek,
Naif birkaç sözcükle ısınmak istiyorum.
Yüzüne bakmaya utandığım,
elimi tutmaya kıyamayan,
Aşklar hayal ediyorum...