Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Şubat 2021, 22:23   #11
NisarAlaz
NisarAlaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hic beklemiyordum serkan abi parmagin var senin kesin

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adanali olmak ayricaliktir bu ayricaligi reel hayatta cok yasadim tskler

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] senin nick bana ilyas yalcintasin lavinia sarkisini hatirlatiyor guzel yorumlamis gerci o sarki ne kadar kotu yorumlanabilir ki tskler

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zeynep tskler kadim dostum bazen sana kizsamda cok masumsun be her zaman yanindayim ve seni yalniz birakmam bilesin.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu selcuk ve serkan abiden korkulur inan ama ama whatsapta onlara bugun iyi giydirdim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tskler guzel dostum

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tskler sana bisey sorucaktim bak simdi hatirdim yanina gelince sorarim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sagolasin tskler iyi bir moderatorsun bence basarilar dilerim sana da

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basimin belasi seni
Degerliisin kitap i bulunca direk kargoda benim.kitabimi unutma gebertirim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] grafikerlere cok saygim var cunku emekcisiniz ve harikasiniz tskler

sen misin seni sevdiğim o kavga,
sen o kavganın güzelliği misin yoksa...