Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2021, 23:37   #23
Pupilla
Pupilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Reyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'ün çalışırken bile bize eşlik etmesiyle,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın sunucu maceraları ile,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın hayat dersleri ile,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'ın harika sesiyle bize şarkılar söylemesi ile,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'nın sadece dinleyerek eşliği ile,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'un son dakika sürprizi ile,

Sevgililer gününü yalnızlar olarak kutlayıp ilk sesli toplantımızı gerçekleştirdik. Daha nice konuşmalara diyorum. Seviliyorsunuz yönetim. Ben çok eğlendim umarım sizlerde eğlenmişsinizdir.

Dipnot: Konuşmak isteyenleri bir sonraki toplantımıza bekliyoruz hahaha
Haberimiz olsaydı masada kendi aldığımız kırmızı gülle bakışmak yerine birkaç gülüşmeli sohbet dinlerdik canınız sağolsun ;d

"such a beautiful place...to be with friends. Dobby is happy to be with his friend...Harry Potter"