Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2021, 17:28   #46
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ardindan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] TSM severler için bir Sevgililer Günü yayını yapıyor ki of. Sıradaki parça Zeki Müren - Elbet Bir Gün Kavuşacağız.. Sevip de kavuşamayanlara geliyor elbette muhteşem parça. (Bu klişeyi yazmasam olmazdı.) ;d

Haha @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım emeğinize kaleminize sağlık çok güzel olmuş
Tesekkürler Faruk bey.

Alıntı:
Sena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanimcim cok güzel tebessüm ettiren bir paylasim olmus eline saglik.
her daim sevgi dolu kalman dilegi ile.
Sena hanımcım güzel dileğin için teşekkürler.

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben razıyım, tekrar öpüşek mi mayk

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] harbiden sen bi dehasın haa, on numara yazmışsın. Nasıl türettin bunları yaa

Ben böyle uzun yazıları okumayı sevmem ama dibine kadar okuttun bana
Absent abi teşekkür ederim öyle aklıma geldi bir anda. Gülümsetmek istedim sizleri.

Alıntı:
Elyanura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahhaha koptum ya cicbebeme laf yok :d Hastayım kanka 14 Şubat'ı gripimle karşılıyorum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bunu unutmuycam canım benim:dd
Ahaha Elyacım unutma beni çiçeğim mucx

Alıntı:
Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Huysuz değilim. Şirin hiç değilim.
Ayrıca "Sensin o!"
Paylaşım güzel olmuş.
Teşekkürler.
Kabul etmeseniz de huysuzluk var ;d Teşekkür ederim.

Alıntı:
SerdaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugüne özel bir paketle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] etrafa neşe saçıyordu. Neden? Olmayanları eziklemek için tabi ki. Onun karşısında kendinizi benim de bir pisgevitim olsa der gibi buluyorsunuz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım hikayede kendimi Gargamel sandım .d sjsjsj sizlerde şirinler sjsjsjsj
Ahaha Serdar beycim maviyi severim. ;d

Alıntı:
Başak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcim gönüllerde taht kuruyor sempatik haliyle, sevgi dolu kalbi ona verilmiş ne güzel bir hediye..@Yazgi Hanimcigim Yaaa Çok teşekkür ederim O Sizin Güzel kalbinizin Bakışı Çok Kalp
Ben teşekkür ederim Başak hanımcım çok kalp.

Alıntı:
Kedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık. Melankoliden sıyrılıp tebessüm ettik :)
Tesekkurler Kedi bey. Sevindim buna.